Autor Tema: Sony SR37E ili SR57E?  (Pročitano 3661 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Flower Fairy

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Sony SR37E ili SR57E?
« poslato: Februar 09, 2010, 07:43:41 posle podne »
Molim Vas za pomoc pri kupovini kamere. Nikad do sada nisam imala nikakvo iskustvo sa njima, ali sam izbor suzila prvo na Sony, a zatim na modele sa HDD-om. U tu kategoriju su upali DCR-SR37/47 i DCR-SR57/67. Kamera ce mi, pre svega biti potrebna za letovanja, krstenje i detetov rodjendan(e)... Da li je izbor dobar i sta biste mi vi preporucili? Znam da je izmedju modela razlika u velicini HDD-a, ali ako je samo to prednost npr. modela SR57, onda to ne vredi razlike od 50-ak evra. Ili vredi? Hvala unapred.

Van mreže Crni_bombarder

  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 1536
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • PcFoto.Biz
Odg: Sony SR37E ili SR57E?
« Odgovor #1 poslato: Februar 09, 2010, 10:23:44 posle podne »
Pozdrav i dobro dosla,
Ovde mozes da vidis uporedne karakteristike oba modela (boldovane su razlike):  http://www.sony.rs/comparison/dcrsr38e.cen/dcrsr57e.cen
Kao sto vidis razlika je samo u nesto kvalitetnijem audio zapisu i 10GB vecem hard-disku kod Sony SR57E, tako da razlika i nije neka velika, kada se ima u vidu za sta ces je koristiti. Mozda je bolje za razliku ceni da dokupis najjacu FH100 bateriju i torbicu, zatrebace ti... U svakom slucaju koju god da uzmes, sigurno ce zadovoljiti tvoje ne tako velike potrebe.

Van mreže Flower Fairy

  • Junior
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Odg: Sony SR37E ili SR57E?
« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2010, 10:31:52 pre podne »
Hvala puno na pomoci! :) Divni ste! Poslusacu vas savet za kupovinu.