PCFOTO.BIZ > Cafe pcfoto

prezivesmo

(1/5) > >>

arhi:
https://www.blic.rs/vesti/hronika/saobracajna-nesreca-u-beogradu-u-sudaru-dva-automobila-povredene-cetiri-osobe/ymec26f

pericha:

--- Citat: arhi  Oktobar 10, 2023, 11:41:23 posle podne ---https://www.blic.rs/vesti/hronika/saobracajna-nesreca-u-beogradu-u-sudaru-dva-automobila-povredene-cetiri-osobe/ymec26f



--- Kraj citata ---

Ček, ovo ima veze sa tobom?

arhi:
to desno iza stuba na slici smo ja i moje mladje dete .. u tom trenutku starije dete i zena su vec u urentnom, ja sam sacekao da dodje slep da odvezem kola sa licinog mesta i da sacekam babu da cuva mladje dete, onda sam otisao da trazim gde mi je starije dete jer su ga debili srpskog zdravstva iz UC poslali "negde" pa sam ga nasao golog gladnog i zednog u institutu za majku i dete, bez pratnje (10g dete), bez da je doktorki palo na pamet da javi majci ili meni gde je dete, bez da detetu koje 4 sata govori da je gladno i zedno da casu vode i kiflu.... ja ga uzimam tako golog ubacujem u taksi, vodim kuci da ga baba cuva i vracam se ja u UC da bi do 3 ujutro tamo zavrsio sve preglede ... sve u svemu svi smo zivi, mega ugruvani, u modricama, poderotinama, posekotinama, ubojima, nateceni, tesko hodamo, tesko disemo i slicno ali navodno nema unutrasnjih povreda i trajnih posledica (supruga ce sutra kod privatnika da ipak proverimo to kako treba, ja verovatno sledece nedelje) ... kola totalna steta (narucio sam novi x-trail e-power juce u LF-u, ovaj mi je spasao zivot i meni i porodici kapiram zasluzuju da kupim opet isti, tj. noviji model) videcemo kakvu crkavicu ce osiguranje isplatiti (koliko cujem, smesnu, no time ce advokati da se bave), drzava je podigla tuzbu protiv vozaca maseratija levantea koji nas je zabo u punoj brzini bez kocenja preko 90km/h (kako kazu panduri) direkt (umesto da skrene kako put skrece desno nastavio pravo presao punu usao u nasu traku i zabo nas, verovatno tuka gledala u telefon, kucala poruke umesto da gleda u put, nemam pojma) i oduzela im je auto (dal trajno dal dok ne plate potrebno mito i korupciju, i to me zabole) ... sve u svemu igranka .. steta materijalna, psiholoska i svaka druga, neverovatna... no zivi smo, idemo dalje

Argon:
o naopako..nisam ispočetka skapirao o čemu se radi...
Ja rekoh Arhi zaboravio da pošalje fotografije ili greškom postavio novinski članak.. Ustvar manje-više ništa mi i nije bilo jasno...

Najvažnija je glava na ramenima, a ako planiraš da ideš na detaljnu kontrolu tek sledeće nedelje, ne znam šta bih ti rekao..
Generalno bolje ikad nego nikad, ali imam osećaj da je to najbolje uraditi odmah.

Pa bar da deca nisu bila u kolima, nego kao za inat..uh...

Što se štete tiče mislim da mora niti nadoknadjena... Ali oko budeš uzimao to što si planirao obavezno recenziju jednu da ovde napišeš...i meni je taj najozbiljniji kandidat.

zook:
ово је горе код старачког дома... јбг... у задње време толико је идиота за воланом да постаје лутрија хоће ли те неко закачити...  Слажем се са Аргоном прегледај се што пре није на одмет...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju