Autor Tema: Vrata Toleda i Segovije  (Pročitano 8219 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AstraFoto

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1468
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vrata Toleda i Segovije
« Odgovor #20 poslato: Septembar 07, 2014, 10:34:03 posle podne »
Lepo si nam predstavio Spaniju, meni daleku zemlju i spanske visnje!   :)
Nego Oldi ja nisam Stela   :D a Segovija je smatran najboljim klasicnim gitaristom sveta i nije tako davno preminuo ako se dobro secam.
Sve osvajacke imperije su kitnjaste i zahvalne kao sto si i sam rekao za slikanje a to si nam bas lepo preneo.
Hvala Oldi!
Nikon D7000
Tamron AF 17-50mm f2.8 IF
Tamron AF SP DI 90mm f2.8 macro
AF-S Nikkor 35mm f1.8G
AF-S Nikkor 18-105mm VR f3.5-5.6G ED
AF-S Nikkor 55-300mm VR f4.5-5.6G ED
Nikon SB-600 AF TTL Speedlight

Van mreže oldtimer

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3050
  • Pol: Muškarac
  • Oldtimer
    • Pogledaj profil
Odg: Vrata Toleda i Segovije
« Odgovor #21 poslato: Septembar 08, 2014, 06:48:09 pre podne »
Astra ,moje veliko izvinjenje za zamenu identiteta, to je podsvest kriva. Astra i i Stela, sinonimi za istu reč pa se meni negde u glavi prelomilo a brz na tastaturi kakav sam.. A što se markiza Andreasa Segovije tiče, jeste bio jedan od najvećih i nedostajaće mi. Svima nama koji volimo klasičnu gitaru. Više nema ni Paka de Lusije, a i taj je bio majstor kakav se samo jednom radja.

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: Vrata Toleda i Segovije
« Odgovor #22 poslato: Septembar 08, 2014, 10:36:33 posle podne »
Oldi, kao nas stari foto drugar, moraces za pocetak da "popijes" jednu drugarsku kritiku za vrata.
Tacnije, vrata nisu kriva, ali obrada nije kako valja, kao ni kropovi istih. Za utehu, geometrija nije bas laka za obradu, al' ovo je moglo bolje.

Sto se nastavka serije tice, ostao sam bez teksta, upravo po mom ukusu. Sve ono sto je meni ove godine nedostajalo na letovanju, nalazi se na tvojim fotografijama.
Pregrst lepih gradskih motiva!!!
Svaka cast :)
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže oldtimer

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3050
  • Pol: Muškarac
  • Oldtimer
    • Pogledaj profil
Odg: Vrata Toleda i Segovije
« Odgovor #23 poslato: Septembar 09, 2014, 06:30:03 pre podne »
Bole, sipaš mi so na živu ranu. Ja odavno nisam zadovoljan svojom obradom fotografija, stalno nešto lutam i mučim se, a ovih dana sam pao u ozbiljnu depresiju po pitanju PSa. Rešio sam da nekoliko dana ne radim ništa, da se odmorim i ispraznim, i da onda pokušam da sledim savete dobrih ljudi sa ovog foruma. Hvala Ti i za kritiku a i za reči pohvale, dolaze od pravog prijatelja u pravo vreme.