Autor Tema: Vino fest u Sarajevu  (Pročitano 2869 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3842
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Vino fest u Sarajevu
« poslato: Mart 06, 2013, 11:42:11 posle podne »
Sarajevo vino fest, na kojem je učestvovao veliki broj izlagača iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Slovenije, Mađarske, Francuske i Italije, sa preko 1.500 posjetioca po manifestaciji, kao i izuzetno organizovanog i posjećenog 3. Internacionalnog festivala vina i kulinarstva –Vinosar, sada se pruža mogućnost za učešće i na ovoj prestižnoj manifestaciji, gdje se očekuje jako dobar odaziv izlagača kao i veliki broj posjetitelja.

Svake godine festival ima i posebne goste – istaknute vinare, degustatore i novinare iz svijeta vina kao i veliki broj predstavnika medija.
Cilj festivala jeste promocija vinske industrije i kulture vina, promocija turističke i ugostiteljske ponude, proširenje gastro ponude u Bosni i Hercegovini, kao i promjena imidža BiH, u promociji i razvoju sajamskog i festivalskog turizma.Neke od mojih fotografija iz hotela Holidej In u Sarajevu.
« Poslednja izmena: Mart 07, 2013, 12:15:14 pre podne od strane Tviti »
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže Serb

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2444
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vino fest u Sarajevu
« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2013, 11:44:48 posle podne »
Preneso si atmosferu Dzoni , svidja mi se :) Sedma je moj favorit:)

Na mreži Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3842
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Vino fest u Sarajevu
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2013, 11:50:42 posle podne »
Preneso si atmosferu Dzoni , svidja mi se :) Sedma je moj favorit:)
Hvala Serb, ustvari to je sad zadnja fotka, jer sam je brzo izbrisao pa je ponovo postavio....Hvala! ;)
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L