Fotografija > Ulična i urbana fotografija

Tenerife

(1/3) > >>

DukeNS:
Prelepo ostrvo takozvano "ostrvo srece"

DukeNS:
El Teide

Desha:
Obicno planinski vrhovi probijaju oblake, a ovde oblaci "prozdiru" planine ... svidjaju mi se fotke, ako imas jos, kaci. :)

Bole:
Lepa serija...vidim i dobro si se napesacio :)

DukeNS:
Hvala Bole i Desho

Nisam bas previse pesacio bar ne koliko sam planirao, postoje dve bas predobre rute jedna je oko 3h pesacenja odnosno spustanja iz sela Masca (slika 421) do obale nakon cega na obali cekaju brodici koji vode do velikih stena Los Gigantes i tu kazu da je nestvarna priroda dok se pesaci a kada se udje u vodu jata delfina plivaju oko vas. Medjutim bilo je bas pretoplo pa nisu bas preporucivali da se ide na tu rutu. A druga odlicna ruta od koje sam odustao je da se penjem na sam vrh vulkana Pico del Teide sa kojeg se pruza nestvaran pogled na Tenerife i susedna ostrva, medjutim tokom celog boravka vidljivost je bila bas losa jer je bilo jako puno peska iz Sahare u vazduhu sto se da videti i na ovim slikama da se u daljini okean skoro i ne primeti. Dosta ovih lokacija sam prosao autom cak i ove slike iznad oblaka putevi su izuzetno dobri i obelezeni navigacija totalno nepotrebna.

Gledacu ovih dana da ubacim jos koju sliku i malo neki putopis mozda,  inace preporucujem Tenerife kao destinaciju vec 2x sam bio tamo i odusevljen sam i ostrvom i ljudima a bogami i cenama jer je sve ubedljivo jeftinije nego Srbija, Hrvatska, Crna Gora, Grcka. Cimanje je malo oko puta ali vredi svaku paru

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju