Autor Tema: Queen Real Tribute Band  (Pročitano 4275 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže alexlex

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 488
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Queen Real Tribute Band
« poslato: Jul 03, 2013, 10:09:04 posle podne »
Moj prvi post ovdena forumu, evo da predstavim nesto radova.
Queen Real Tribute Band u BitefArt klubu pre par meseci. Ko ima prilike da ih cuje uzivo, to ne sme da propusti

Van mreže KizaTheDeath

  • Član
  • **
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: Queen Real Tribute Band
« Odgovor #1 poslato: Jul 03, 2013, 11:49:41 posle podne »
Da, momci stvarno razvaljuju kako sviraju. A evo i jednog klipa od 11. novembra prosle godine :)

Queen Real Tribute Band - You Don't Fool Me

Ima ih jos podosta... ;)

Btw... Alex, mislim da smo se i videli tada u Bitefu... ja sam bio onaj takodje sa Canon sistemom (nudio si mi da probam 28icu) :)
« Poslednja izmena: Jul 03, 2013, 11:52:53 posle podne od strane KizaTheDeath »

Van mreže alexlex

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 488
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Queen Real Tribute Band
« Odgovor #2 poslato: Jul 04, 2013, 09:44:40 pre podne »
Btw... Alex, mislim da smo se i videli tada u Bitefu... ja sam bio onaj takodje sa Canon sistemom (nudio si mi da probam 28icu) :)

E pa sad te se secam, znam da si mi opalio blic u glavu i da sam zamalo pao u nesvest!  :P  ;D
Salu na stranu, od tada se podosta promenio potpis pa je i 28ica promenila vlasnika ali tu su sad druga sokocala...

Van mreže Vocko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 994
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • bud3 - rekreacija 3a ubr3anu generaciju
Odg: Queen Real Tribute Band
« Odgovor #3 poslato: Jul 04, 2013, 12:20:38 posle podne »
Konstuktivna kritika (mozda ce zvucati grubo, ali mi nije namera da te uvredim, vec da ti skrenem paznju):

1. Pevac se obraca kome? Publici.
Kako cu ja (ili bilo ko drugi) da stekne taj osecaj sa fotografije? Tako sto ces stati ispred njega i uhvatiti taj momenat ili tacno bocno od njega kako bi uhvatio njegov pogled i gestikulaciju rukom uhvacenu u odredjenom smeru.
Ovako kako si je ti fotkao, fali mi da vidim publiku da znam kome se obraca (osim onog momka).

2. Izraz na licu gitariste. Trebao si da sacekas neku emociju (osmeh?)

3. Da je kadar malo siri (ovo je vec licna preferencija) i da si pustio jos malcice svetla da se ocrtaju refleksije na licu, posto mi se cini da se se naziru. Inace svidja mi se.

4. Odsecen vrh glave, lakta i gitara zamalo. Mozda si mogao jos malo da se spustis nize ili promenis poziciju.

5. Muzicari su na sceni, tako da vole da ih gledaju i da poziraju, pogotovo glavni pevaci. Kada si vec u malom prostoru i mozes toliko da im pridjes iskoristi to u svoju korist i slobodno im masi, deri se ili upali baklju da im skrenes paznju ka sebi i onda napravi fotku. Vise ce se svideti tebi, a i njima kada im posaljes.
Mada ako je gledas kao fotku koja je spontano nastala, skroz je ok, ali kapiram (ispravi me ako gresim) da zelis da ti fotke budu jos bolje (efektnije).

Nadam se da nisam previse smorio :)
\m/(>.<)\m/
Rock on!

///Nikon (ab)user

Van mreže KizaTheDeath

  • Član
  • **
  • Poruke: 112
    • Pogledaj profil
Odg: Queen Real Tribute Band
« Odgovor #4 poslato: Jul 04, 2013, 12:36:21 posle podne »
Hehehe... al mislim da si me za blic pomesao, jer bio je jos jedan momak koji je fotkao i okupljene (verovatno radi za Bitef, pa mu je potrebna atmosfera i velika guzva ljudi koji se extra zabavljaju). Blic za koncerte izbegavam, ubija atmosferu :)

Opa! Bas sad vidim :headbang: fulfrejm, uwa, 1.4, 1.8 85ica :thumbsup: lepo lepo :) Nek te dugo i uspesno sluzi :occasion14:

Odlicni su ti momenti na prvoj i trecoj :) (treca mi je zao sto nije moja :D). A za poslednju imam video snimak :D (doduse sa drugog mesta, ali to je to na svakom koncertu).

Queen Real Tribute Band - God Save The Queen

Van mreže alexlex

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 488
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Queen Real Tribute Band
« Odgovor #5 poslato: Jul 04, 2013, 02:26:38 posle podne »
Konstuktivna kritika (mozda ce zvucati grubo, ali mi nije namera da te uvredim, vec da ti skrenem paznju):

Nadam se da nisam previse smorio :)
Nisi smorio, hvala na razmisljanjima, koristi svako i svacije misljenje, ko misli drugacije, moze odmah da okaci aparat o klin! ;)