Autor Tema: Oglasi.....  (Pročitano 9948 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #20 poslato: Januar 13, 2012, 09:28:34 posle podne »
A traže da se unapred plati samo pola :D
Znači pošteno: ako platiš i pola i ne pošalju, možeš i ti njih da zezneš - i ne platiš im ostatak. :screaming:

Bože, kakvi prevaranti. Zanima me samo koliko puta se neko upeca na ovo?

Van mreže borko1206

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 310
    • Pogledaj profil
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #21 poslato: Januar 13, 2012, 10:29:14 posle podne »

Znači pošteno: ako platiš i pola i ne pošalju, možeš i ti njih da zezneš - i ne platiš im ostatak. :screaming:



hahhahahhahaahhaah

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3841
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2012, 10:58:58 posle podne »
hmm, sto se tiče davanja samo telefona na oglas-tu ih razumijem.Ima raje sto drugima reklamiraju prodaju fotoopreme, pa stavljaju samo broj telefona.Recimo ja radim i na autopijaci, nedjeljom reklamirajuci aute koji se prodaju(tu spada uzimanje podataka auta, fotografisanje automobila i broj telefona vlasnika auta).E sad, ja kad stavim oglas na net za prodaju automobila pored stavljanja broja telefona-obavezno naglasim da za sve informacije samo na broj telefona-nista e-mail ni privatnim porukama.(sto je i logicno!?).Onda mene opet kontaktiraju internetom i pitaju tako za neku dodatnu opremu, ali ja vec imam pripremljen tekst-copy/paste koji glasi ovako;"Postovanje!Za sve informacije u vezi automobila morat cete direktno nazvati na broj telefona vlasnika,auto nije moj, covjek me zamolio da mu objavim oglas na net!
Pozdrav i sretno!
"
I to je to.Ko je imalo razuman nazvat ce onda vlasnika automobila za sve informacije(jer ako se raspituje za auto od 25000 KM onda "bi mogao potrositi i 25 feninga za sve informacije, zar ne?).Ali ne!?Onda mene opet kontaktiraju da ja zovem vlasnike i tako to...dosadnjakovići!
« Poslednja izmena: Januar 13, 2012, 11:01:52 posle podne od strane Tviti »
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže mange

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 339
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2012, 11:01:50 posle podne »
heheheh koji kraljevi, samo leze potrbushke i razmisljaju kao da zeznu ljude :)  :D

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2012, 11:19:27 posle podne »
A traže da se unapred plati samo pola :D
Znači pošteno: ako platiš i pola i ne pošalju, možeš i ti njih da zezneš - i ne platiš im ostatak. :screaming:

Bože, kakvi prevaranti. Zanima me samo koliko puta se neko upeca na ovo?

Pa pazi, kad ima ljudi koji se pecaju (lično znam jednog) na prevare tipa:

"Pozdrav drage brate ja sam Roxanda i radim u manekene ja sam prijatelj od tvoj deda koji ima zilion $ na računu, ali je umro i da bi ti dobio zilion $ samo uplati mene 100$"

upecaće se i na ovo. ;D
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Oglasi.....
« Odgovor #25 poslato: Januar 17, 2012, 12:56:54 pre podne »
Ma nije frka za pecanje, nego zasto ih ne hvataju.
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D