Autor Tema: Predlog  (Pročitano 2619 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Fibonacci

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 767
  • Pol: Muškarac
    • 130430046@N02
    • Pogledaj profil
Predlog
« poslato: Januar 26, 2013, 01:13:35 pre podne »
Na forumu Sveta Kompjutera ima jako koristan podforum koji se zove ŠDK - šta da kupim . . .
Mislim da bi bilo vrlo korisno da i ovde oformimo takvu rubriku . . .
Pozdrav.
:)
d750  d7k  gh4  F55  Nikkor 35 1.8  Nikkor 85 1.8  Tamron 17-50 2.8  Tamron 70-200 2.8 G2  sb700 Helios 44m

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Predlog
« Odgovor #1 poslato: Januar 26, 2013, 07:00:14 pre podne »
Pa cekaj, zar nije logicno da dilemu oko kupovine dSLR aparata postavis u forumu dSLR aparati, kao sto ces za objektiv pitati u forumu posvecenom objekivima... itd, da ne nabrajam sad dalje, ranceve, filtere, bliceve....
To je neodvojivo, jer pitanje o jednom komadu opreme moze razviti diskusiju o prednostima i manama tog proizvoda, gde se ne tako retko ima procitati sta iz teoretskog dela fotografije... i uopste, diskusija se  razvije daleko iznad pukog pitanja i kratkog odgovora.
Nekako sam misljenja da ta dva foruma ne bi mogli opstati zajedno, i da bi za pokretaca teme uvek bila dilema u koji od ta dva foruma postaviti pitanje, jednako kao sto bi i za moderatora bila nedomica da li neku temu prebaciti ili ne.

Ukratko, ovo sada sjajno funkcionise... ne vidim razlog za cepanjem.

My2c ;)
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Predlog
« Odgovor #2 poslato: Januar 26, 2013, 02:58:18 posle podne »
Zoran je obrazložio na način kako bih i ja.

Realno, nema potrebe za takvim podforumom, kad je praktično ceo forum posvećen pojedinačnim delovima opreme u kojima se mogu postavljati takve teme. ;)

Pozdrav