Autor Tema: Storm48  (Pročitano 5843 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže neo

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2890
  • Pol: Muškarac
    • 15250692@N05
    • Pogledaj profil
Storm48
« poslato: Jun 19, 2012, 06:21:59 posle podne »
Evo došlo mi je onako spontano da javno pohvalim rad našeg moderatora i drugara Storma ili ti olujnog.Kada sam se učlanio na ovaj forum bio je onako baš polumrtav i neaktivan.Od članova iz tog vremena tu su još veterani Tviti,Mihailo i Hornet i oni će znati o čemu pišem.Dolaskom druga storma i njegovim ličnim angažovanjem ovaj forum je unapređen u svakom pogledu i kao vrhunac svega postao je vizuelno baš,baš dopadljiv.
Ovde svi mi prisutni(barem velika većina) smo ga bombardovali svakakvim pitanjima kako javno,tako i tajno na pp.On je uvek spreman svima da izađe u susret i kako ga je bog dao opširnog uvek napiše svima po neki esej o opremi.Mogu da zamislim koliko mu to oduzima slobodnog vremena,ali on je uvek spreman da pomogne.Imamo veliku privilegiju da prvi na ovim prostorima i jezičkom područiju čitamo testove najnovije opreme koji su uvek urađeni na najprofesionalniji mogući način i postali su visok standard u toj oblasti.Naravno velika zahvalnost i Tamari za sjajne testove.
Znam da drug Dragan kao i svaki drugi moderator ima dosta tekućih problema u održavanju reda na forumu i zbog toga ne bih bio u njegovoj koži ;D Ipak je ovaj vid komunikacije javno obraćanje i bilo ko može da napiše neke stvari koje nisu primerene civilizovanom ponašanju.
U svetlu nekih poslednjih dešavanja želim da kažem da nacionalističim ispadima ovde nikako nije mesto i znam da tako misli 100% ljudi ovde i zato puna podrška moderatoru u sankcionisanju takvih slučajeva.Možemo se raspravljati oko opreme do mile volje jer to je nezaobilazna tematika svih fotografskih foruma,ali postoji uvek neka granica pristojnosti u tome.Ovde nas ima dovoljno "matorih" da pamtimo kako ta klica nacionalizma buja i do čega može da dovede i to je nešto što nikada više ne bih voleo da doživim,vidim....Možemo biti ponosni kako ovaj forum okuplja sjajne ljude sa prostora cele ex YU koje povezuje zajednička strast oko jedne divne stvari kakva je fotografija.
Inače drug Olujni nije neka opasna i namrgođena pojava,već jedan fino vaspitan i pozitivan mladi čovek  ;) Taj opasni i namrgođeni to je jedan drugi član  ;D E da ne zaboraavim.Pozivam javno Zorana i Bešketa da uzmu aktivnije učešće na forumu.Od njih se uvek imalo šta naučiti i videti.
« Poslednja izmena: Jun 19, 2012, 06:35:01 posle podne od strane neo »

Van mreže borko1206

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 310
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #1 poslato: Jun 19, 2012, 07:03:12 posle podne »
Takodje i od mene sve pohvale za storma. Meni licno je dosta pomogao.Nije mu bilo tesko i svaki njegov savet je bio vise nego na mestu. Na forum sam i dosao zahvaljujuci njemu i presao sa manje aktivnih foruma tipa elitesecurity...Svaka cast na trudu koji ulaze i u energiji volji i razumevanju za mnoga pitanja koja se ponavljaju i ponavljaju. Vidi se da covek voli sve ovo i da radi iz ljubavi.
Svaka cast :)

Van mreže cronnin

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 4109
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #2 poslato: Jun 19, 2012, 08:12:52 posle podne »
Mogu samo da potvrdim gorenevedene iskaze o delovanju našeg kolege. Jedino što mi je uvek bilo čudno je što čovek stalno ima 48 godina. On je to zaustavljanje vremena izgleda izvežbao mnogo ozbiljnije nego što se da zamisliti  :D


P.S. Da ne ispadne da zanemarujemo ostale, ima ovde još dosta članova koji bilo svojim iskustvom, energijom ili zeljom za znanjem, doprinose da konverzacija na forumu bude kreativnija, stručnija, zanimljivija i aktuelnija.
« Poslednja izmena: Jun 19, 2012, 08:24:24 posle podne od strane cronnin »
"Yes, I'd like to send this letter to the Prussian consulate in Siam by aeromail. Am I too late for the 4:30 autogyro?"  Canon 550D

Van mreže unique93

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1879
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #3 poslato: Jun 19, 2012, 08:38:57 posle podne »
I ja hocu da pohvalim storma...smaram ga stalno preko PP-a oko nekih stvari i svaki put mi je odgovorio u najkracem mogucem roku...odlicno obavlja posao admina, isto tako i radi testove...ma sve, sve naj :D
Nikon d750 x2, Nikon 20mm f1.8G, Nikon 35mm f1.8G, Nikon 85mm f1.8G, Shanny SN600N, Yongnuo YN568
http://www.nemanjatacic.com

Van mreže Grizli

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1125
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #4 poslato: Jun 19, 2012, 08:55:43 posle podne »
neo sve na mestu  8)
nego valjalo bi da se organizuju neka okupljanja,kao sto to rade sa auto-forumima recimo,pa da se uzivo pucamo sa ekspozicijama i fps-ovima  ;D
mozda je i bilo neko,nisam bas u  postavi od starta ovde
hard core punk we live together, resist now and forever
Nikon owner
''Get as much,if not all,done in camera ''-Bryan Peterson

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Storm48
« Odgovor #5 poslato: Jun 19, 2012, 09:11:28 posle podne »
Ahahahahaa, jao kakva tema... :screaming:

Pa dobro, treba tovariti prijatelje s vremena na vreme, barem da se malo raduju ponekad :D

Ipak, 'fala na lepim rečima, da ne bude da sam ostao nezahvalan!

Pozdrav

Van mreže Tviti

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3841
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #6 poslato: Jun 19, 2012, 09:25:03 posle podne »
da, potpisujem nea! Od Storma se ima stvarno dosta toga nauciti, rado bih ga poveo sa sobom kad budem auto kupovao, u sve se razumije! ;D Sala mala, a stvarno, dosta toga mi je pomogao u odabiru fotoopreme, ja priznajem da se ne razumijem mnogo u tehnikalije, vise volim aparat oko vrata pa u fotografisanje.Ko zna-zna, to se komotno moze reci za Storma, i hvala mu na prisutnosti, tj. odvajanju svog vremena da bi svima nama pomogao! ;)
Canon 6D Mark II, Canon 24-105mm f4 L, Canon 135mm f2 L, Canon 70-200mm f4 L, Canon 17-40mm f4 L

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #7 poslato: Jun 19, 2012, 09:59:04 posle podne »
Storme...a jel' smem jednom da te pipnem!? >:D ;D ;D
Sto se tice fotografskog umeca i nesebicnog savetovanja, mora mu se skinuti kapa!!!
Medjutim...sto covek ne ume da pravi palacinke ;D ;D
Nek' si ti nama ziv, zdrav i veseo ;)

Citat
Pozivam javno Zorana i Bešketa da uzmu aktivnije učešće na forumu.Od njih se uvek imalo šta naučiti i videti.
Samo mi jos oni fale...mislim, taman me krenulo u "fotorazgibavanju" ;D ;D
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže Lackie

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 429
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #8 poslato: Jun 19, 2012, 11:20:27 posle podne »
Uh super tema.
Takodje pohvale za Storma!
Nemojte mi zamjeriti, ja bih pohvalio Neonku i Boleta. :D

Van mreže Desha

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3249
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #9 poslato: Jun 20, 2012, 03:30:21 pre podne »
Ja necu da hvalim Storma i ako mi je uvek izasao u susret u najkracem roku - jer ko se hvali, taj se kvari ;D ... pa sta cemo onda  :o
... sta, ako okrene drugi list, tj da nam dvojku kao na primer Zoki Rodic. Covek samo sto nije presao 2000postova i presao iz veterana u legende, a u opste se vise ne javlja. Uvek mu das najvise glasova u "fotorazgibavanju", divis se njegovim fotkama, a onda nestane. ???
Eto, tako je to kad ih hvalimo ... to treba samo vuci za rukav i govoriti im da nam nista nisu pokazali, da su sebicni i da zato treba da budu ovde 24casa na raspolaganju.  >:D
Vi ih samo hvalite pa ce jedan po jedan da nestanu kao Besketova NLO baba iz Trnave  ^-^
Canon EOS 7D, Canon EF 24-70mm f4L IS USM, Canon EF 50mm f/1.8II, Raynox DCR-250, Vanguard Alta Pro 263AGH - GH-100

Van mreže Hornet

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 2014
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #10 poslato: Jun 20, 2012, 09:18:52 pre podne »
Od članova iz tog vremena tu su još veterani Tviti,Mihailo i Hornet i oni će znati o čemu pišem.

Znam :)

Pozivam javno Zorana i Bešketa da uzmu aktivnije učešće na forumu.Od njih se uvek imalo šta naučiti i videti.

Jeste ;)

Van mreže Tyler Durden

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 497
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #11 poslato: Jun 20, 2012, 09:24:34 pre podne »
Mene taj storm nervira ;D

Salim se, i ja sam zahvaljujuci njemu (i Zoranu) dosao na ovaj forum.

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #12 poslato: Jun 20, 2012, 12:54:23 posle podne »
''Pohvalio bih... '' .... :screaming: ... jao, pa dupe cu da vam decentriram :) :) ... gotovi ste nacisto obojica :)

Sto se moje apstinencije tice, ja bih da sacekam da negativna energija klone od umora, pa da nastavimo u  opustenoj atmosferi. Ovako, bolje je da ne hranim trolove svojim prisustvom ... bolje i za moje nerve, vreme i za forum na kraju krajeva.

U medjuvremenu, druzenje na sladoledu, picencetu, rostilju ... i na foto safariju :)

Storm i Neo ... kad rekoste ono da se druzimo?.. Imamo Neonka i ja da vam nesto recemo  >:D 
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže lucjiano

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 344
    • Pogledaj profil
Odg: Storm48
« Odgovor #13 poslato: Jun 21, 2012, 01:35:20 posle podne »
Potpisujem sve pohvale za Storma. Meni je mnogo pomogao od izbora za fotoaparat, do objektiva, filtera i stativa, sto ce reci SVE! Ja sam ga takodje smarao putem PP-a tako da stvarno svaka cast na strpljenju, makar u mojim slucajevima.
Takodje i svi ostali clanovi foruma su sjajni. Moze se dosta nauciti iz samih vasih postove od prije godinu dana itd. I dalje nisam pregledao sve moguce a cim hocu nesto novo da naucim i malo odmorim dusu ovo mi je kao Home page. :D
Canon 6D, Canon 24-105mm f/4 L IS USM, Canon 50mm f/1.8, Canon 70-200 f/4 L USM, Canon 85mm f/1.8, Canon 135mm f/2 L USM, Yongnuo 568 EX