Autor Tema: RIP Tony Soprano... :(  (Pročitano 2296 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
RIP Tony Soprano... :(
« poslato: Jun 20, 2013, 09:45:08 pre podne »
Nemam običaj da pokrećem ovakve teme, ali ova vest me je istinski pogodila... kao da je umro neko s kim se poznajem ceo život.
Skoro se nisam osećao ovako bedno zbog smrti nekog koga nikad nisam poznavao.  :-\

James Gandolfini, najpoznatiji po svojoj ulozi Tonija Soprana u seriji Sopranovi (sopranos), ali zapažen u još dosta drugih velikih filmova, umro je u svojoj 52. godini, tokom boravka u Italiji, povodom sicilijanskog filmskog festivala.

52 godine... tuga...  :'(

Poznavaoci kažu da je u privatnom životu bio sušta suprotnost likovima koje je tumačio i da je malo takvih koji su od strane kolega i prijatelja uživali stepen poštovanja, kao što je on uživao.

Interesantno je da ga nije previše privlačio glamur, niti bilo šta u vezi sa tim, pa ga ne znamo ni po skandalima, ni po tračevima koji su skoro pa normalna pojava za većinu holivudskih zvezda.

Počivaj u miru veliki čoveče!


James Gandolfini /IMDB

Pozdrav


Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: RIP Tony Soprano... :(
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2013, 12:08:43 posle podne »
Veliki i nepravedan gubitak sjajnog čoveka i sjajnog glumca. Riposa in pace, paesa'.

To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže doktor 016

  • Član
  • **
  • Poruke: 190
    • Pogledaj profil
Odg: RIP Tony Soprano... :(
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2013, 12:24:54 posle podne »
I ja sam upravo procitao vest o smrti ovog nadasve simpaticnog glumca preko koga smo uzivali u liku Tony-a Soprana i u nizu drugih likova koje je igrao. Smrt je u vecini slucajeva nepravedna. RIP
Da ne bisom bili tuzni u postu sta slusate preporucicu pesmu i spot koja me odusevila.