Autor Tema: reorganizacija  (Pročitano 22424 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže trucic

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
reorganizacija
« poslato: Februar 12, 2008, 08:29:09 pre podne »
pa, sta je ovo?   :-\  Jos jedna kopija DZ!?
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 08:30:53 pre podne od strane titan »

Van mreže sergio

  • sergio
  • SuperModerator
  • Senior
  • **
  • Poruke: 574
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
reorganizacija
« Odgovor #1 poslato: Februar 12, 2008, 10:18:59 pre podne »
Postovani ,

neznam zasto si rekao da je ovo jos jedna kopija DZ ( za neupucene u pitanju je sajt tj. forum Dizajn Zona) ,zasto nisi rekao da je kopija foruma DigitalInfo ... kao sto vidis postoje mnogi sajtovi koji obradjuju slicnu tematiku .
Mozemo i da nadjemo uzor u stranim sajtovima npr. photography-on-the-net sa kojim nemoze da se poredi nijedan domaci forum ovog sadrzaja. Sta mislis da li je DZ kopija pomenutog sajta?!
Imas i na krstarici istu stvar !
Fotografija se svrstava u ove tematike i to je neminovno , tu nemozemo nista promeniti. Ideja je da se okupe ljubitelji fotografije i da ucimo jedni od drugih , sto je sigurno interesantno svima .
 Mi zelimo da stvorimo malo lepsu atmosferu nego na bilo kojom drugom forumu .. da se ne forsiraju pojedinci , istomisljenici , nego da se realno ocenjuju fotografije . Planirano je da se organizuje i takmicenje na mesecnom nivou za pocetak, a da nagrada bude fotografija na naslovnoj strani sa potpisom autora , za sada, a kasnije mozda budu i neke nagrade .
Nije mi se svidelo sto si odmah osudio reorganizaciju foruma , a da nam nisi ni pruzio priliku da pokusamo .
Takodje ako si pazljivo pregledao novu semu mogao si videti podforum PREDLOZi u kome si mogao izneti svoje misljenje kao stari clan , a ne ovako sa jednom recenicom...
Zato pozivamo sve zaljubljenike u fotografiju da nam se pridruze u zamisli i naravno tebe kao starog clana koji je uvek dobrodosao .

Zelim ti puno uspeha u radu i svako dobro
EOS 30 D / EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM / 50mm f1.8  / EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS  /  Canon 35-80mm f/4-5.6 (bez prednjeg stakla :) / Speedlite 580EX II

Van mreže trucic

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 355
    • Pogledaj profil
reorganizacija
« Odgovor #2 poslato: Februar 12, 2008, 10:43:56 pre podne »
...prvi problem je bio naci teme koje pratim, mislim da je ipak mogla da se najavi reorganizacija! 
ako je ve DZ zona kopija nekog treceg site-a, da li je i ovo moralo da ide na istu stranu?! Ne kazem da nije uspesan koncept, ali gotovo da nemam predstavu koji je site u pitanju kad otvorim podforume.. JEste da je ovako sve logicnije podeljenu, ali da su bar njihovi nazivi, nazivi podforuma, drugacije raporedjeni...

..ne razumem zasto te je moja konstatacija pogodilo toliko !? Ovaj je forum bio drugaciji, sve je bilo gde treba, sa grupom ljudi koja se sa fotografijom upoznaje i gde je najmanje bilo sujete.. Pozzz

Van mreže sergio

  • sergio
  • SuperModerator
  • Senior
  • **
  • Poruke: 574
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
reorganizacija
« Odgovor #3 poslato: Februar 12, 2008, 11:07:28 pre podne »
Druze,
nije mene pogodila tvoja konstatacija . Samo zelim da ne stvaramo losu atmosferu , koje nikada nije bilo i gde smo se svi lepo slagali.
Po staroj organizaciji je bilo sve razbacano , mislim da je sada sve logicnije rasporedjeno .
Ovaj deo , koji je se bavi fotografijom je samo jedan deo foruma , koji je krenuo da se razvija dolaskom novih clanova i brojem postavljenih fotografija, nesredjenih po tematici. Ja bi voleo sutra da na nasem forumu nekog iskusnog fotografa koji ce mi reci gde gresim , a sta mi je dobro, ali polako.
Kao sto vidis akcenat i dalje ostaje na digitalnim aparatima, opremi za njih i sl.
Ovo ce i dalje ostati grupa ljudi koja se sa fotografijom tek upoznaje i gde najmanje ima sujete .  :)

Pozdrav

P.S. priznajem da je trebalo najaviti reorganizacuju foruma , zbog toga jedno veliko izvinjenje ...
Dajte i Vi predloge kako da napredujemo i postanemo bolji.
« Poslednja izmena: Februar 12, 2008, 11:16:35 pre podne od strane sergio »
EOS 30 D / EF-S 17-85mm 1:4-5.6 IS USM / 50mm f1.8  / EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS  /  Canon 35-80mm f/4-5.6 (bez prednjeg stakla :) / Speedlite 580EX II