Autor Tema: Šta slušate?  (Pročitano 260272 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže beske

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 396
  • Pol: Muškarac
  • Statler
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #180 poslato: Decembar 03, 2011, 04:02:42 posle podne »
...što me podseti na moju omiljenu:

Broj 1 na A strani albuma Orgasmatron.


Ih, bre... ala si ti mlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad  8)




6 godina PRE Orgasmatrona

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #181 poslato: Decembar 03, 2011, 04:03:28 posle podne »
Ej bre Neonka ... aj u planine medj vukove, imas novi fotoaparator i objektivno tamronizovanu sitovaciju ... umesto sto se smaras ovde sa nama preko ovog web mreznog udruzenja. :D :D :D

Nego, kad smo kod Motorheda i sljivovice ... evo omiljene od Avrama Izraela (crni humor ... al jebes ga... proslo)

Motörhead Bomber (Live Hammersmith) (HD)
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2011, 04:09:21 posle podne od strane Zoran Rodic »
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #182 poslato: Decembar 03, 2011, 04:12:02 posle podne »
@Beške
Ma nije mi Ace Of Spades nikad bio omiljen kao Orgasmatron :)

Pozdrav

Van mreže neonka

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2542
  • Desperate Housewife
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #183 poslato: Decembar 03, 2011, 04:16:42 posle podne »
Zorane,situVacija nalaže ozbiljnos'mja bih rado među vokove,ali me sabotira vozač   :-\  Eeeeee,šta ti je ljubomora.........
Canon 600d
Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM
Canon EF-S 60mm f/2.8 Macro USM
Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM
Canon EF 40mm f/2.8 STM
Canon Speedlite 430EX II

Van mreže Vocko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 994
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • bud3 - rekreacija 3a ubr3anu generaciju
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #184 poslato: Decembar 03, 2011, 05:46:07 posle podne »
SMF - Doktore Pomagaj ( Tv spot )

@neonka - To se vrtelo u krug kada sam dobio njihov prvi album, potpisan, posto sam im bio simpatican klinac, a meni je to u tom trenutku bilo kao da sam dobio milion dolara :)

@svi - Sta slusate od (Internet) radio stanica, posto ovde mahom izvrtesmo po neku pesmu koja nam se svidja(la).
U poslednje vreme najvise slusam 181.fm - The Eagle (classic rock) i SKY.FM - Absolutely Smooth Jazz.
\m/(>.<)\m/
Rock on!

///Nikon (ab)user

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #185 poslato: Decembar 03, 2011, 05:56:17 posle podne »
traxx jazz

za bolji ne znam ...

Raspakuj ovaj zip, i samo prevuci m3u fajl u plejer ... i to je to
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže Bole

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 3269
    • 96815207@N07
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #186 poslato: Decembar 03, 2011, 06:46:26 posle podne »
T'ga za jug
UPOZORENJE...MOGUCE KOCENJE VILICE...NE PREUZIMAM ODGOVORNOST
D Fence - Lele Bate ( nislija )
D-Fence - Pozoristance

Volim grad Nis, pa to ti je ;)
http://www.flickr.com/photos/96815207@N07/

5DMarkII, EF 16-35mm f/4 L IS, EF 70-200mm f/2.8 L IS II, EF 100mm f/2.8 L IS Macro, TS-E 24mm f/3.5 L II

Van mreže neo

  • Moderator
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 2890
  • Pol: Muškarac
    • 15250692@N05
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #187 poslato: Decembar 03, 2011, 09:14:07 posle podne »
Kad se pomenu Motorhead,skoro sam pronašao dosta brojeva čuvenog Rock-a i u jednom neverovatno dobar i lud interviju Jadranke Janković i Lemmy Kilmister-a.A magija nove ploče uhh. vrtiš je u rukama sve pročitaš kao knjigu,pa kad zašušti celofan i još ako je ono neko malo bolje izdanje pa unutra kvalitetan omot sa fotografijama i zezalicama.Magija!Pa mi deca iz provincije sednemo u voz pa u hodočašće u Black door.Tamo sam mogao da ostanem ceo dan.Uh,raspisah se baš :) Evo nešto iz bešketovog faha,metal na njemački način  :angel11:

Helloween - I Want Out (1988)

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #188 poslato: Decembar 04, 2011, 11:23:36 pre podne »
Lou Reed & Metallica, ''Lulu''.

''The View'', live.

 :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Lou Reed & Metallica The View -Live - Cologne, Alemania 11-11-11
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #189 poslato: Decembar 04, 2011, 11:34:03 pre podne »
Jbt, meni se ovo uopste ne dopada ... generalno njihov poslednji zlata vredan album je Justice for all ... sve ostalo ima tendenciju silaska.

A ovo sa Lu ridom ... moram priznati da nisam ocekivao. Ovako je U2 svojevremeno prso ... kad su im pare popile mozak
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže StORM48

  • ... - --- .-. -- ....- ---..
  • Administrator
  • Veteran
  • ***
  • Poruke: 3712
  • ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●
    • StORM48_
    • Pogledaj profil
    • StORM48 flickr gallery
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #190 poslato: Decembar 04, 2011, 11:56:15 pre podne »
U2 je prs'o zbog morona koji ga vodi - presveti i premoralni - Mr.Bono, the justice and human rights™

Pozdrav

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #191 poslato: Decembar 04, 2011, 12:01:02 posle podne »
U2 je prs'o zbog morona koji ga vodi - presveti i premoralni - Mr.Bono, the justice and human rights™

Pozdrav

Vaistinu i amin.
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #192 poslato: Decembar 04, 2011, 12:05:24 posle podne »
Jbt, meni se ovo uopste ne dopada ... generalno njihov poslednji zlata vredan album je Justice for all ... sve ostalo ima tendenciju silaska.

A ovo sa Lu ridom ... moram priznati da nisam ocekivao. Ovako je U2 svojevremeno prso ... kad su im pare popile mozak

Ne bih se složio. Meni je St. Anger, recimo, odličan album. Sirov, mračan, težak. Ono što su imali u sebi, izbacili su korz muziku. Saradnja sa Marianne Faithful takođe genijalan potez. Mislim, ima armija fanova koji su se odrekli Metallice kad je James rekao "oh ooh oh" na Nothing Else Matters, ili Maidena zato što su ubacili klavijature na Moonchild, ali to znači da nisu nikad ni bili fanovi. Veoma cenim bendove koji uopšte ne obraćaju pažnju na fanove, kao Paradise Lost recimo. Podilaženje fanovima gasi svaku kreativnost.
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Vocko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 994
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • bud3 - rekreacija 3a ubr3anu generaciju
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #193 poslato: Decembar 04, 2011, 12:44:01 posle podne »
St.Anger mi zvuci kao lonci i poklopci, ne mogu da ga slusam od kada sam cuo prvi demo snimak, a tek od kako su izbacili prva dva singla. Toliko su pompe digli da ce zvucati kao prvi albumi, a po meni nema nista od toga. Posle nekih godinu dana me je drugarica "naterala" da preslusam album, probao sam i jedino sto sam dobio je napad migrene :D
Spadam u mladju generaciju, pa sam Metlicu poceo da slusam sa ReLoad, koji mi je verovatno zato i najdrazi, ali su Kill, Ride, Master i Justice, zaista neprevazidjeni.

Metallica i U2, nazalost, mogu pod istu ruku.
A sada malo muzike za moju dusu :)

Pink Floyd The Wall - Pink Floyd - Comfortably Numb

edit: Sto se tice Gvozdenih Deva, to je bend koji na pocetku nisam nesto preterano vario, previse ljudi oko mene je seklo vene na njih, da bi dosao do toga da sam bio, skoro, na svim njihovim koncertima kod nas i u okruzenju. Imaju svojih uspona i padova sa albumima, ali su mi i dalje jednako dobri (ili tu negde) od kada sam se navukao na njihov zvuk, za razliku od gore pomenutih ;)
« Poslednja izmena: Decembar 04, 2011, 12:46:57 posle podne od strane Vocko »
\m/(>.<)\m/
Rock on!

///Nikon (ab)user

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #194 poslato: Decembar 04, 2011, 12:58:06 posle podne »
Ti si od onih što vole tehnički i čist zvuk metala, ja više volim prljav i ulični.Za Maidene bih pre rekao da su jednaki, od Seventh Son...nema neke razlike između albuma. Sem free fall sa Blejzom Bejlijem, naravno.
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Zoran Rodic

  • Blogger
  • Veteran
  • *
  • Poruke: 5061
  • Pol: Muškarac
    • zrodic
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #195 poslato: Decembar 04, 2011, 01:06:02 posle podne »
Stalkeru moj, mator sam ti ja da bih se igrao fanova :).

Prvi album Metalike, ... mislim da sam ga je pustila Jadranka Jankovic na Studiju b ... ili mozda cak kod Vlade Dzeta, ostavio je na mene vrlo, vrlo jak utisak.
Nabavio sam ga iste nedelje od VArtabedijana ... i besomucno slusao nedeljama.

Zasto? Zato sto niko tada nije tretirao muziku na taj nacin. Zato su i postali veliki ... a oni su generalno i glavni uzrok sto sam uopste prestao i da slusam HM, jer je to naprosto BILO TO. Bolje ne moze ... sve ostalo je bleda kopija. Terala ih je snaga sve do Justice for All ... a onda su poceli da presipaju iz supljeg u prazno ... niceg tu novog nema, sto vec nismo culi.

Bas pricam pre neki dan na temu, takav utisak neceg novog je ostavio Prodigy sa Gilted Generation, ostavio je Satriani ... jer to su neki momenti kada si cuo nesto novo, do tada nepoznato.

Miles Davis je svaki svoj prethodni album zvao sranjem ... i ocajnicki trazio ideju da odsvira nesto novo, i da prosiri svoje i nase vidike.

Sad, kad neko posle 20 godina preslusava sve to ... nema to taj osecaj koji imas kada si direktno u trenutku.

Mislim, ok ... slusam ja od metalike sve ... vrti mi se po kuci ceo dan, slusa moj klinac ... ali jbg, nije to to.

EDIT
Pomenu prljav i ulicni zvuk. Pa znas li ti kad su oni odsvirali Garage Days Re-Revisited? Ej ... 1987 ...
« Poslednja izmena: Decembar 04, 2011, 01:14:01 posle podne od strane Zoran Rodic »
''Ne moze da svane pre zore''

Van mreže Grizli

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1125
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #196 poslato: Decembar 04, 2011, 03:48:25 posle podne »
Vocko svaka čast za SMF ,najbolja stvar po meni Način života''
Ovakvo štivo ne sluša mnogo ljudi
evo za sladokusce

smf nacin zivota



Potres - Lek protiv monotonije
hard core punk we live together, resist now and forever
Nikon owner
''Get as much,if not all,done in camera ''-Bryan Peterson

Van mreže Stalker

  • Veteran
  • *****
  • Poruke: 1709
  • Pol: Muškarac
  • Some cameras, some lenses...
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #197 poslato: Decembar 05, 2011, 08:15:39 pre podne »
Stalkeru moj, mator sam ti ja da bih se igrao fanova :).

Prvi album Metalike, ... mislim da sam ga je pustila Jadranka Jankovic na Studiju b ... ili mozda cak kod Vlade Dzeta, ostavio je na mene vrlo, vrlo jak utisak.
Nabavio sam ga iste nedelje od VArtabedijana ... i besomucno slusao nedeljama.

Zasto? Zato sto niko tada nije tretirao muziku na taj nacin. Zato su i postali veliki ... a oni su generalno i glavni uzrok sto sam uopste prestao i da slusam HM, jer je to naprosto BILO TO. Bolje ne moze ... sve ostalo je bleda kopija. Terala ih je snaga sve do Justice for All ... a onda su poceli da presipaju iz supljeg u prazno ... niceg tu novog nema, sto vec nismo culi.

Bas pricam pre neki dan na temu, takav utisak neceg novog je ostavio Prodigy sa Gilted Generation, ostavio je Satriani ... jer to su neki momenti kada si cuo nesto novo, do tada nepoznato.

Miles Davis je svaki svoj prethodni album zvao sranjem ... i ocajnicki trazio ideju da odsvira nesto novo, i da prosiri svoje i nase vidike.

Sad, kad neko posle 20 godina preslusava sve to ... nema to taj osecaj koji imas kada si direktno u trenutku.

Mislim, ok ... slusam ja od metalike sve ... vrti mi se po kuci ceo dan, slusa moj klinac ... ali jbg, nije to to.

EDIT
Pomenu prljav i ulicni zvuk. Pa znas li ti kad su oni odsvirali Garage Days Re-Revisited? Ej ... 1987 ...

E sad...možeš da kažeš da je to najbolje za tebe, ne uopšteno najbolje. A u pitanju je thrash metal, ne HM. ;D Iznenadio bi se koliko odličnih novih bendova ima, metal ima još štošta da kaže.
Fan je onaj ili ona ko razume šta je autor hteo da kaže, ko obraća pažnju na tekstove i pripadajuću poruku, ko voli taj bend i tu muziku, nije fan onaj ko ima sve albume i sva specijalna izdanja i oblači se u odgovarajućem stilu...
Znam, 1987. Tad sam ga i kupio u minhenskom WOM-u...a neki Švaba je bukvalno ispred mene uzeo poslednji primerak Motorheada,
No Remorse u omotu od prave crne kože, oca mu švapskog.
SVaka čast za klinca. :)
To insult the fool is the price of wisdom.

Van mreže Vocko

  • Senior
  • ****
  • Poruke: 994
  • Pol: Muškarac
    • Pogledaj profil
    • bud3 - rekreacija 3a ubr3anu generaciju
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #198 poslato: Decembar 05, 2011, 11:43:02 pre podne »
@grizli - neonka je odgovorna za podsecanje na SMF, pa sam odatle izvukao onu pesmu ;)

@stalker - Pazi i ja sam mislio da je freefall sa Blejzom, ranije, ali nisam vise takvog misljenja. Dobar je i taj album :)
Na konto cistog zvuka, pa... Zavisi od grupe do grupe tj kako mi cije izvodjenje odgovara, Pantera je sve samo ne cist zvuk, a mogu da ih slusam u nedogled, ponekad.
U to ime :)

Pantera - Cemetery Gates (Video)
\m/(>.<)\m/
Rock on!

///Nikon (ab)user

Van mreže beske

  • Iskusni član
  • ***
  • Poruke: 396
  • Pol: Muškarac
  • Statler
    • Pogledaj profil
Odg: Šta slušate?
« Odgovor #199 poslato: Decembar 05, 2011, 02:19:40 posle podne »
Kad se pomenu Motorhead...


Ko je rek'o Motorhead?  8)